Regały do Twojego sklepu

Zaprojektuj swój sklep z regałami!

Jakimi cechami powinien się wyróżniać dobry regał sklepowy?

Jakimi cechami powinien się wyróżniać dobry regał sklepowy?

Dopasowanie do sprzedawanych produktów oraz wytrzymałość

Bez wątpienia każdy ze sklepów powinien mieć funkcjonalną oraz wykorzystaną możliwie najbardziej przestrzeń użytkową. Bardzo ważną kwestią jest na pewno wygląd sklepu oraz wyposażenie. Nikt nie lubi robić zakupów w sklepach mało estetycznych oraz w takich, które nie są zbyt modnie urządzone. W przypadku sklepów niezmiernie ważną rolę odgrywają regały sklepowe. Sprawdźmy, jakimi cechami powinny się wyróżniać.

Bardzo ważne jest to, aby były one bezpośrednio dopasowane do asortymentu, którym dysponuje sklep. Na pewno od samych produktów zależy wybór wielkości danego regały. Liczy się także rozstaw półek, jak i ich konta nachylenia. Wiadomo, że inne regały wybiera się do sklepów spożywczych, a inne do sklepów z ubraniami. Polecamy każdemu regały modułowe, które dopasować można już do istniejących regałów, a nawet dobierać samodzielnie wysokość półek.

Na pewno regały, które wybierzemy, powinny być w pełni odporne na mechaniczne uszkodzenia. Nikt nie chce kupić regału, który po roku użytkowania będzie się nadawał tylko do kosza na śmieci. Regał ma służyć przez wiele, wiele lat i to bez żadnych problemów. Zwróćmy uwagę na jakość materiałów, z których regał jest wykonany. Regał sklepowy nie może się chwiać, ani też nie może być za lekki.

Maksymalne obciążenie regałów, regulacja oraz pojemność

Gdy wybieramy regał sklepowy, to musimy zwrócić uwagę na jego obciążenie maksymalne. Jeśli spokojnie dużo wytrzymają, to naprawdę świetnie. Kwestią kluczową jest wybranie konstrukcji, na której będziemy mogli składować w zasadzie dowolną ilość towarów i to bez żadnych, nawet najmniejszych problemów.

Bardzo, ale to bardzo praktycznym rozwiązaniem, które do swojego sklepu możemy wprowadzić, są sklepowe regały ze stopkami regulowanymi. Absolutnie bez żadnych problemów dopasujemy je do danego rodzaju podłoża. Regały dzięki temu są na pewno o wiele bardziej stabilne. Ich obsługa jest dzięki nim niezwykle bezpieczna nie tylko dla sprzedawców, ale także wszystkich klientów.

Na sam koniec wspomnijmy jeszcze o pojemności regałów. Na pewno za najlepsze regały sklepowe uznaje się te, które pomimo zajmowania powierzchni stosunkowo niewielkiej, są w stanie pomieścić bardzo dużą ilość towaru. Jest to bardzo ważna kwestia absolutnie dla każdego z właścicieli sklepów.

Warto zainwestować w regały wysokiej klasy. Nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. W żadnym wypadku. Pamiętajmy o tym.