O partnerze naszej strony

Firma Izosolux to już 10 lat doświadczenia w branży budowlanej i wiele profesjonalnie wykonanych zadań. Obecnie firma w swojej działalności od roku 2010 skupia się na izolacjach natryskowych. Taka specjalizacja w zakresie działań firmy była bardzo dobrą decyzją, ponieważ dzięki temu firma się rozwinęła, wykonuje swoje prace na najwyższym poziomie i gwarantuje klientom profesjonalną obsługę.

Wykorzystanie polimocznika p-2049

Izosolux swoje prace wykonuje na dachach cementowych, metalowych i wykorzystuje polimocznik p-2049. To innowacyjny materiał elastyczny, który będzie bardzo dobrze przylegał do każdej powierzchni. Dzięki temu wykonana z jego pomocą izolacja będzie na bardzo wysokim poziomie, docierać będzie skutecznie do każdego zakamarka. Jest to materiał, który zasycha w ciągu kilkunastu sekund, dlatego można dzięki niemu izolację wykonywać bardzo szybko. Pianka nie ma toksycznych dodatków, nie wydziela zapachu trudnego do wytrzymania. Dzięki takiej izolacji obniżać można koszty ogrzewania domu, dlatego warto się na nią decydować. 

 

 

Powiązane artykuły

IZOSOLUX

Firma IZOSOLUX to wieloletnie doświadczenie w izolacjach natryskowych i pianie poliuretanowej. Dołącz do ludzi, którzy nam zaufali!